Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
1
marz

Biuletyn statystyczny województwa zachodniopomorskiego - IV kwartał 2018

Podstawowe wskaźniki charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą województwa m.in. z zakresu rynku pracy i wynagrodzeń, cen, finansów przedsiębiorstw, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, handlu i gospodarki morskiej. Przekroje: województwo, podregiony, powiaty, sekcje i działy PKD 2007, wybrane wyroby wg PKWiU, grupy COICOP.
Czytaj dalej
8
marz

Jak korzystamy z Internetu? – 2018

Folder dla rodzin biorących udział w badaniu SSI-10 Wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w gospodarstwach domowych. Dane i wskaźniki z zakresu społeczeństwa informacyjnego, tj. wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w przedsiębiorstwach, gospodarstwach domowych oraz przez osoby indywidualne w wieku 16-74 lat, będące członkami tych gospodarstw.. Porównanie wyników badania na tle krajów UE. W jakim stopniu mamy dostęp do internetu? Do jakich celów wykorzystujemy Internet? Korzystanie z e-administracji Korzystanie z zaawansowanych technologii informacyjno-komunikacyjnych Korzystanie z Internetu w ramach ekonomii współdzielenia
Czytaj dalej
26
marz

Biuletyn Statystyczny Szczecina IV kwartał 2018

28
marz

Bezrobocie rejestrowane w województwie zachodniopomorskim w 2018 r.

28
marz

Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa zachodniopomorskiego - luty 2019

29
marz

Aktywność ekonomiczna ludności w województwie zachodniopomorskim w IV kwartale 2018 r.

29
marz

Koniunktura gospodarcza w województwie zachodniopomorskim w marcu 2019 r.

29
marz

Nauka i technika w 2017 r.

Do góry