Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
14
maj

Biuletyn Statystyczny Szczecina IV kwartał 2019

Podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą miasta Poznania m.in. z zakresu rynku pracy, wynagrodzeń, finansów przedsiębiorstw, przemysłu, budownictwa, handlu i bezpieczeństwa publicznego.
Czytaj dalej
20
maj

Przewozy ładunków i pasażerów 2019 r. - Informacja sygnalna

W 2019 r. w porównaniu z rokiem poprzednim odnotowano wzrost przewozów ładunków transportem samochodowym i lotniczym. Zwiększyły się również przewozy pasażerów transportem lotniczym, morskim i kolejowym.
Czytaj dalej
22
maj

Wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w jednostkach administracji publicznej w 2019 r.- Informacja sygnalna

W 2019 r. usługi przez Internet udostępniała większość jednostek administracji publicznej, w tym wszystkie urzędy marszałkowskie. 99,8% jednostek korzystało z dostępu do Internetu za pomocą stałego łącza w technologii DSL. Zdalny dostęp do zasobów jednostki umożliwiało 87,8% urzędów.
Czytaj dalej
28
maj

Koniunktura gospodarcza w województwie zachodniopomorskim w maju 2020 r.

29
maj

Turystyka w województwie zachodniopomorskim w 2019 r. - Informacja sygnalna

29
maj

Stan i ruch naturalny ludności w województwie zachodniopomorskim w 2019 r. - Informacja sygnalna

29
maj

Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa zachodniopomorskiego - kwiecień 2020

Do góry