Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Badanie spójności społecznej

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
02.02.2018

W dniach 05.02 – 30.05.2018 r. na terenie całego kraju realizowane będzie ankietowe „Badanie spójności społecznej”. W związku z tym być może to właśnie do Państwa mieszkania zawita jeden z naszych ankieterów w celu przeprowadzenia wywiadu. Jeśli tak się stanie, chcielibyśmy serdecznie prosić o wyrażenie zgody na wzięcie udziału w badaniu.

Współpracować z Państwem będzie odpowiednio przeszkolony ankieter, posiadający legitymację wydaną przez Urząd Statystyczny w Szczecinie. Informacje zebrane w badaniu pozwolą na dokonanie wszechstronnej oceny poziomu życia Polaków, a płynące z nich wnioski mogą być pomocne przy rozwiązywaniu istotnych problemów społecznych.

Ankieterzy zapytają m.in. o to, jak Państwo oceniają swoją sytuację materialną, jak radzą sobie z codziennymi problemami, a także czy czują się bezpiecznie w miejscu zamieszkania. W badaniu uwzględniono również pytania dotyczące różnych dziedzin życia oraz opinii na temat ważnych problemów społecznych. Wszystkie odpowiedzi będą traktowane jako anonimowe i całkowicie poufne, a uzyskane od Państwa informacje zostaną wykorzystane wyłącznie do sporządzania zestawień zbiorczych i analiz statystycznych. Zachowanie w tajemnicy wszelkich informacji uzyskanych w trakcie badania zapewnia ustawa o statystyce publicznej (art. 10 i art. 54).


Tożsamość ankieterów można potwierdzić kontaktując się z kierownikiem Wydziału Badań Ankietowych – p. Barbarą Szołach (tel. 91 459 75 48).

W celu uzyskania szerszych informacji merytorycznych o badaniu prosimy o kontakt z p. Renatą Kowalską, adres e-mail: ,
tel. 91 459 75 98

Podstawowe informacje na temat badań ankietowych dostępne są pod adresem: http://form.stat.gov.pl/BadaniaAnkietowe/2017/index.htm


Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i współpracę z Państwa strony!

Do góry