Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Rocznik Statystyczny Szczecina 2014

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 30.12.2014
Częstotliwość wydania: Co 2-3 lata

Rocznik Statystyczny Szczecina prezentuje bogaty zestaw informacji charakteryzujących poziom życia społeczeństwa oraz zmiany zachodzące w gospodarce miasta w ostatnich latach.
Materiał statystyczny zaprezentowany w tegorocznej edycji dotyczy lat 2011-2013, ale w większości tablic przedział czasowy obejmuje również lata 2005 i 2010. Układ tablic i zakres tematyczny nawiązuje do wydanego równolegle Rocznika Statystycznego Województwa Zachodniopomorskiego 2014, co umożliwi Czytelnikowi dokonywanie analiz i porównań informacji o mieści i województwie.
W porównaniu z poprzednią edycją, publikację uzupełniono dodatkowymi informacjami z zakresu demografii, ochrony zdrowia, kultury i edukacji oraz wzbogacono o tematykę dotyczącą sportu i rachunków regionalnych. Bogaty zestaw danych ujętych w 20 działach tematycznych obrazuje zjawiska i procesy społeczno-gospodarcze zachodzące w Szczecinie. Każdy dział poprzedzono uwagami zawierającymi wyjaśnienia dotyczące terminologii, metodologii i zakresu prezentowanych informacji. Zamieszczony materiał statystyczny zilustrowano w formie wykresów.

Przekroje: Miasto Szczecin, wybrane dane - w porównaniu do pozostałych miast wojewódzkich oraz na tle województwa zachodniopomorskiego i kraju

Pliki do pobrania

Do góry