Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Statystyka Szczecina - maj 2024 - Informacja sygnalna

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
28.06.2024

Od stycznia 2023 r. Statystyka Szczecina prezentowana jest w formie interaktywnej. Nowa odsłona informacji zapewnia znany do tej pory układ obszarów tematycznych, umożliwia pobieranie raportów w formie PDF, tablic w formacie Excel, a także otwiera nowe możliwości polegające na dostosowywaniu zakresu tekstu do potrzeb użytkowników.

W Komunikatach znajdą się dane dotyczące przeciętnego zatrudnienia, bezrobocia rejestrowanego, wynagrodzeń, budownictwa, handlu, przemysłu, budownictwa mieszkaniowego i podmiotów gospodarki narodowej. Informacje przedstawione są w formie komentarzy analitycznych, wykresów i tablic, zapewniając jednocześnie indywidualny wybór zarówno zakresu tematycznego, jak i miesiąca. Zestandaryzowany i spójny schemat prezentacji danych umożliwia również porównanie zjawisk pomiędzy poszczególnymi miastami.

Informacja dostępna na stronie      statystykamiast.stat.gov.pl

Do góry