Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w gospodarstwach domowych – SSI-10G, SSI-10I

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
19.03.2019

Szanowni Państwo!

W terminie od 18 marca do 31 maja 2019 roku na terenie całego kraju realizowane będzie badanie SSI-10G oraz SSI-10I Wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w gospodarstwach domowych. Wychodząc naprzeciw nowym technologiom oraz dla Państwa wygody, w ramach rozwoju nowych metod przekazywania informacji, wprowadziliśmy możliwość samodzielnego wypełniania ankiet przez Internet czyli metodą CAWI/CAII.

Link do aplikacji: https://cs.stat.gov.pl/SSI-10/

Z ww. formy przekazania danych będzie można skorzystać od 18 marca do 7 kwietnia 2019 r. Następnie do mieszkań gdzie ankiety nie zostaną poprawnie wypełnione zostaną wysłani ankieterzy, którzy przeprowadzą wywiad metodą CAPI czyli wywiadu przeprowadzanego przez ankietera ze wspomaganiem komputerowym. Ankieterzy będą Państwa odwiedzać w dniach od 8 kwietnia do 31 maja 2019 r.

Badanie wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w gospodarstwach domowych przeprowadzane jest przez Urząd Statystyczny w Szczecinie, który sprawuje również nadzór merytoryczny nad jego przebiegiem.

Celem zasięgnięcia szerszych informacji merytorycznych o badaniu prosimy o kontakt z:
- p. Marzeną Jacykowską, adres e-mail: tel. 91 459 7541
- p. Piotrem Mordanem, adres e-mail: tel. 91 459 7541

Kontakt w celu potwierdzenia tożsamości ankietera http://form.stat.gov.pl/BadaniaAnkietowe/2019/Kontakt.htm

Pod adresem internetowym http://form.stat.gov.pl/BadaniaAnkietowe/2019/harmonogram.htm mogą się Państwo zapoznać z zakresem informacji zbieranych w badaniu.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu!

Do góry