Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacja Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Stan i struktura demograficzno-społeczna ludności w województwie zachodniopomorskim w świetle wyników NSP 2021

31.01.2024
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Stan i struktura demograficzno-społeczna ludności w województwie zachodniopomorskim w świetle wyników NSP 2021
Czytaj dalej

Publikacja Rocznik Statystyczny Województwa Zachodniopomorskiego 2023

31.01.2024
Bogaty zestaw statystycznych informacji wynikowych dotyczący stanu środowiska naturalnego i sytuacji społeczno-gospodarczej województwa.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Koniunktura gospodarcza w województwie zachodniopomorskim w styczniu 2024 r. - Informacja sygnalna

31.01.2024
Raport przestawia ogólny klimat koniunktury w poszczególnych sekcjach działalności gospodarczej w województwie. Opracowanie zawiera diagnozy dotyczące portfela zamówień, oceny bieżące i prognozy produkcji, oceny sytuacji finansowej podmiotów oraz warunków prowadzenia działalności gospodarczej. Raport opracowuje Departament Przedsiębiorstw GUS.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa zachodniopomorskiego - grudzień 2023

30.01.2024
Publikacja ukazuje się z miesięczną częstotliwością i zapewnia dostęp do najbardziej aktualnych informacji statystycznych dotyczących procesów zachodzących na terenie województwa zachodniopomorskiego z zakresu m. in. rynku pracy, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, handlu, cen oraz działalności portów morskich. Zawarty w opracowaniu syntetyczny komentarz analityczny oraz graficzna forma prezentacji danych ułatwiają właściwą interpretację opisywanych zjawisk. Dla pełniejszego zobrazowania przedstawianych zagadnień wybrane dane prezentowane są według sekcji PKD, sektorów i form własności, powiatów oraz w odniesieniu do wartości ogólnopolskich.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Statystyka Szczecina - grudzień 2023 - Informacja sygnalna

30.01.2024
Od stycznia 2023 r. Statystyka Szczecina prezentowana jest w formie interaktywnej. Nowa odsłona informacji zapewnia znany do tej pory układ obszarów tematycznych, umożliwia pobieranie raportów w formie PDF, tablic w formacie Excel, a także otwiera nowe możliwości polegające na dostosowywaniu zakresu tekstu do potrzeb użytkowników
Czytaj dalej

Publikacja Tytułowy Plan Wydawniczy Urzędu Statystycznego w Szczecinie 2024 r.

25.01.2024
Tytułowy Plan Wydawniczy jest wykazem publikacji Urzędu, które ukażą się w 2024 r. Plan zawiera syntetyczny opis poszczególnych opracowań, określa formę wydawniczą, termin wydania oraz objętość. Znajdą tu Państwo również podstawowe informacje o oferowanych przez Urząd usługach.
Czytaj dalej

Badanie - Koniunktura w gospodarstwach rolnych AKR

11.01.2024
II edycja badania koniunktury w gospodarstwach rolnych za 2023 r.
Czytaj dalej

Informacja o podmiotach gospodarki narodowej Grudzień 2023 - województwo zachodniopomorskie

11.01.2024
Informacja o podmiotach gospodarki narodowej Grudzień 2023 - województwo zachodniopomorskie
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7    
Do góry