Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
17
czer

Turystyka w województwie zachodniopomorskim w latach 2013-2015

Publikacja zawiera dane dotyczące rozmieszczenia bazy noclegowej w województwie zachodniopomorskim oraz wykorzystania obiektów noclegowych zbiorowego i indywidualnego zakwaterowania. Struktura obiektów i miejsc noclegowych, informacje o placówkach gastronomicznych i turystach zagranicznych według krajów stałego zamieszkania.
Czytaj dalej
23
czer

Wyniki finansowe przedsiębiorstw niefinansowych w województwie zachodniopomorskim w 2015 r.

Informacje o wysokości przychodów i kosztów, wynikach finansowych charakteryzujących kondycję finansową podmiotów gospodarczych, w tym m.in. wskaźniki rentowności obrotu, wskaźniki płynności oraz aktywa obrotowe i wybrane źródła finansowania.
Czytaj dalej
24
czer

Rolnictwo w województwie zachodniopomorskim w 2015 r.

Użytkowanie gruntów, produkcja roślinna (powierzchnia upraw, plony, zbiory), produkcja zwierzęca. Skup i ceny produktów rolnych oraz inne dane charakteryzujące sytuację w rolnictwie.
Czytaj dalej
29
czer

Aktywność ekonomiczna ludności w województwie zachodniopomorskim w I kwartale 2016 r.

Informacja została opracowana na podstawie uogólnionych wyników reprezentacyjnego Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL), przeprowadzonego w I kwartale 2016 r. Do uogólnienia wyników badania na populację generalną zastosowano dane o ludności Polski w wieku 15 lat i więcej, pochodzące z bilansów opracowanych na podstawie wyników Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2011.
Czytaj dalej
30
czer

Koniunktura gospodarcza w województwie zachodniopomorskim w czerwcu 2016 r.

Raport przestawia ogólny klimat koniunktury w poszczególnych sekcjach działalności gospodarczej w województwie. Opracowanie zawiera diagnozy dotyczące portfela zamówień, oceny bieżące i prognozy produkcji, oceny sytuacji finansowej podmiotów oraz warunków prowadzenia działalności gospodarczej. Raport opracowuje Departament Przedsiębiorstw GUS.
Czytaj dalej
Do góry