Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Udział US w Szczecinie w konferencji nt. efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach i gminach

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
10.04.2017

W dniach 27-28 kwietnia 2017 r.  pracownicy Urzędu Statystycznego w Szczecinie oddziału w Koszalinie wzięli udział w konferencji „Możliwość poprawy efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach i gminach. Fundusze mechanizmu norweskiego w ramach EOG na rzecz wspierania energetyki rozproszonej”. Organizatorem spotkania był Sea Development sp. z o. o., a honorowym patronatem konferencję objęło Ministerstwo Energii  oraz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego i Starosta Kołobrzeski.


Pani Elżbieta Zborowska, starszy specjalista w oddziale US w Koszalinie,  wystąpiła z prezentacją „Efektywność energetyczna i OZE w publikacjach GUS. Sposoby elektronicznego korzystania z zasobów GUS”.  W ramach popularyzacji zasobów informacyjnych statystyki pracownicy urzędu zorganizowali stoisko promocyjno-informacyjne, a zainteresowanym uczestnikom spotkania rozdawano publikacje w formie książkowej  i na płytach CD.

Do góry