Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Badanie reprezentacyjne dotyczące kształcenia osób dorosłych — 02.01 – 28.02.2017

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
05.01.2017

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniach od 2 stycznia do 28 lutego 2017 r. na terenie całego kraju w wylosowanych mieszkaniach zostanie przeprowadzone badanie reprezentacyjne dotyczące kształcenia osób dorosłych.

Celem tego badania jest zebranie danych o dostępie do edukacji, metodach kształcenia, czasie poświęcanym na naukę oraz wydatkach związanych ze zdobywaniem wiedzy i umiejętności. Podobne badania realizowane są we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej.

Wywiad ankietowy zostanie przeprowadzony przez ankietera statystycznego, posiadającego legitymację wydaną przez Urząd Statystyczny w Szczecinie.

Wszystkie odpowiedzi będą traktowane jako anonimowe i całkowicie poufne, a uzyskane od Państwa informacje zostaną wykorzystane wyłącznie do sporządzania zestawień zbiorczych i analiz statystycznych. Zachowanie w tajemnicy wszelkich informacji uzyskanych w trakcie badania zapewnia ustawa o statystyce publicznej (art. 10 i art. 54).


W przypadku wątpliwości, tożsamość ankieterów można potwierdzić kontaktując się z;
kierownikiem Wydziału Badań Ankietowych – p. Barbarą Szołach (tel. 91 459 75 48).

W celu uzyskania szerszych informacji merytorycznych o badaniu prosimy o kontakt z:
p. Renatą Kowalską, adres e-mail: , tel. 91 459 75 47

 

Serdecznie Państwu dziękujemy za współpracę i poświęcony czas!

Do góry