Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Badanie Niskoemisyjnej Mobilności Miejskiej TN-S styczeń-luty 2018

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
08.01.2018


Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w dniach od 15.01.2018 r. do 28.02.2018 r. na terenie całego kraju zostanie przeprowadzone Badanie niskoemisyjnej mobilności miejskiej TN-S, skierowane do urzędów gmin, miast wojewódzkich oraz podmiotów odpowiedzialnych za wdrażanie instrumentu Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Badanie prowadzone jest przez Centrum Badań i Edukacji Statystycznej Jachranka w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Celem badania jest uzyskanie informacji w zakresie niskoemisyjnego transportu miejskiego, ruchu pieszego i rowerowego. Wyniki badania będą wykorzystywane dla wsparcia procesów zarządzania regionem oraz realizacji zapotrzebowania w zakresie danych o niskoemisyjnym transporcie miejskim zgłaszanego przez regionalnych i lokalnych odbiorców informacji

W sprawach związanych z realizowanym badaniem prosimy kontaktować się z pracownikami Urzędu Statystycznego w Szczecinie tel.: 91 459 75 06, e-mail: lub tel.: 91 459 75 72, e - mail:


Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu!

Do góry